top of page
ženský kruh kresba 1_edited.jpg

ONLINE
​Ženské kruhy

JEDNOU ZA MĚSÍC V SUDOU NEDĚLI

od 23. 10. 2022

19:00 - 20:30 hod.

v aplikaci ZOOM

cena za 4 setkání    400 Kč

23. 10.

SEBELÁSKA, SEBEHODNOTA

20. 11.

VINA A ODPUŠTĚNÍ

 4. 12.

JAK SI NASTAVIT HRANICE

1. 1.

POSLÁNÍ, NAPLNĚNÍ, VIZE

Láska matka a dcera

ČASTÉ OTÁZKY 

   Je mi nepříjemné, otevírat se před cizími ženami a ve skupině.   

Sdílení ve skupině má spoustu přínosů. Uvidíš, že to ostatní mají úplně stejně jako ty. Že zažívají stejné situace, cítí se podobně. Že v tom nejsi sama. Můžou tě inspirovat svými příběhy. A taky poskytnout láskyplnou podporu, kterou si sama zatím dát neumíš. 

Co když narazíme na něco, co nebudu chtít dělat nebo vědět?

I to se může stát. Nikdo tě nebude k ničemu nutit ani přemlouvat.

Pustíš se jen tam, kam ty budeš chtít.

Nechci, aby se o mých problémech dozvěděli ostatní třeba i mimo kruh.

Bojím se, že mě budou ostatní účastnice setkání soudit.

Hned na začátku si stanovujeme pravidla pro vytvoření bezpečného prostoru. Mezi ně patří i to, že se účastníci zaručují, že “co se v semináři upeče, to se tam taky sní”. Velmi důležitým prvkem naší práce je vytvářet atmosféru otevřenosti, podpory a soucitu. Věříme, že budeš společností ostatních spíše obohacená a pohlazená, dáme si na tom záležet.

Mám strach, že se otevřou témata, která nedokončíme a já odejdu “rozhrabaná”.

Mám za roky práce s lidmi zkušenosti a postupy, jak vám co nejvíc pomoci se otevřít a nechat "těžké" odejít. Obvykle stačí povolit tlak, chvíli počkat, podpořit soucitem a laskavostí a vše se stane samo. 

Během setkání bude dostatek prostoru na vaše dotazy, zpětné vazby, sdílení. Podstatnou součástí mé práce je důkladně "ošetřit" všechny "otevřené rány". Abyste odcházely domů s pocitem, že všemu rozumíte, všechny vaše emoce jsou přijaté, prostě že vám to dává smysl a jste klidné. 

Pokud se objeví nějaká témata, která by vyžadovala další individuální práci, jsem samozřejmě k dispozici i po skončení semináře.

PETRA VYSTAVĚLOVÁ

Nejraději jsem Nikdo a Nic. Prostě Život, který se děje, jak má právě chuť. 

Mám ráda šumění mořských vln a vítr ve vlasech.  Meditativní spočinutí ve stínu stromů doprovázené zpíváním ptáků. Miluju vnitřní ticho a blažený mír, kdy je všechno tak, jak má být ... v souladu s celkem a "Božskou vůlí".

 

Poskytuji individuální a párové terapie, kinesiologické konzultace a pořádám semináře osobního rozvoje. Vedu jógové studio, kurzy jógy a pořádám pobyty. Učím práci s energií a meditace.

 

Pomáhám lidem posvítit si své na stíny a limity a proměnit je v dary. Osvobozuji potlačené. Provázím a podporuji na cestě odkrývání naší společné pravé podstaty, čistého vědomí. Abychom se mohli jednoho dne všichni setkat SPOLU V LÁSCE. 

IMG_20211102_113245_edited_edited.jpg
bottom of page