top of page

Staň se královnou svého života. Buď svobodná, respektovaná a naplněná.

Kurz kinesiologie - 3.čakra
(zdravé hranice ve vztazích, autorita, asertivita)

Jednodenní seminář    sobota  15.10.2022    Svitavy ANAHATA studio

Máš pocit, že nemůžeš svobodně rozhodovat o svém životě nebo práci? Pokoušejí se tě tví rodiče, partner nebo šéf kontrolovat, směrovat, zakazují ti nebo vyčítají?

Chováš se jako "hodná holka"? Snažíš se druhým vyjít vstříc i na úkor sebe sama, bojíš se za sebe postavit a podřizuješ se? 

Máš problém si nastavit hranice (s dětmi, s partnerem, s klienty?). Nerespektují, že něco chceš nebo nechceš a ty se cítíš ohrožená, frustrovaná nebo vzteklá?

Připadáš si jako špatný člověk, když máš říct někomu NE? Ocitáš se občas v situacích ve kterých jsi původně vůbec nechtěla být?

Stává se ti, že se na tebe nedostane, že na tebe nezbyde, že ostatní mají a ty ne? Přistihneš se někdy, že závidíš?

Chápeme, že už jsi z toho všeho UNAVENÁ, FRUSTROVANÁ A ZMATENÁ !

Umíme si to představit, sami jsme si lecčím prošli. A nejenom my. Ve své praxi ale vidíme, že se všechny tyto věci dají změnit, že se nemusíš déle trápit. 
 

Na tomto semináři tě naučíme

KINEZIOLOGICKÉ SVALOVÉ TESTOVÁNÍ A ODBLOKOVÁNÍ , DÍKY KTERÉMU SE VŽDY RYCHLE A SPOLEHLIVĚ DOSTANEŠ KE SVÝM PODVĚDOMÝM POCITŮM, PŘESVĚDČENÍM A ZÁMĚRŮM, které jsou opravdovou příčinou tvých současných potíží.

 

Kromě toho 

  • dostaneš ty správné informace o tom , jak fungují naše emoce a mysl v daném tématu

  • uvolníš potlačené emoční bloky,

  • přepíšeš některá svá nefunkční nastavení. 

Obnov svoje vrozené PRÁVO NA OSOBNÍ PROSTOR BEZPEČÍ, SVOBODY A HOJNOSTI. Přijmi zodpovědnost a najdi odvahu chránit své hranice a získat respekt okolí.

Obnov svoje PRÁVO ROZHODOVAT SE JEN PODLE SVÉHO SRDCE. Znovu NALEZNI SVÉ VNITŘNÍ VEDENÍ a UZDRAV jakékoli POCHYBNOSTI o sobě sama.

Povol si říkat NE s klidným pocitem, že jsi v pořádku. Říkej ANO a TO CHCI tak, aby ostatní byli ochotní ti vyhovět. Najdi odvahu ustát si v klidu a sebedůvěře i konfliktní situace.

DSC05917_edited.jpg

Jsme Petra a Martin Vystavělovi. 

 

Poskytujeme individuální a párové terapie na různá témata.

Pořádáme semináře osobního rozvoje.

DSC06293_edited.jpg

Chceme se s tebou podělit o to, jak řešíme situace v našem životě.

 

Vše co říkáme, sami děláme, a proto jsme si jistí tím, že to funguje.

CO  SE  NA  SEMINÁŘI  BUDE  DÍT?
CO SE NAUČÍŠ?

Naučíš se jak provádět svalové testování a kinesiologické odblokování.

Najdeš podstatu tvého problému, tím že si zvědomíš vzorce chování, které máš uložené v podvědomí.

Prožiješ tři kinesiologická odblokování tvých vzorců chování.

Dozvíš se, spoustu praktických postupů a informací, které ti pomůžou daná témata zařadit do každodenního života.

A na závěr si ve vizualizaci vytvoříš silný emoční otisk výše uvedených témat, který ti usnadní cestu k vysněnému životu.

Kurz je pouze pro 12 účastníků

1 500 Kč

KDY A KDE:

sobota 15. října

9:00 - 18:00 hod.

podrobné informace o semináři dostanete emailem po přihlášení

Láska matka a dcera

Je to už delší dobu, co jsem kurz absolvovala. Rozpomínám si, že jsem pořád slýchala od různých kamarádek o Petře, že ta kineziologie, kterou dělá, je super. Tak mi to přišlo, že tam mám jít. Chtěla jsem najít cestu k sobě, k Bohu. Vědět, proč se mi v životě pořád opakují stále podobná témata…spojená s dětma, ve vztahu s manželem, apod.

     

Hned při prvním setkání na mě Petra udělala dojem. Ta otevřenost a atmosféra.

A technika toho, že tělo nikdy nelže se mnou hned rezonovalo.

Velký obdiv za její odvahu být svá. Za tu cestu, kterou jde. Za to, jak naslouchá sobě, ostatním, životu. Jak nás vedla k tomu, abychom ohladili  naše ego. Je to cesta. Petra má velké zkušenosti a je vždycky autentická. Někdy i drsná, někdy i vtipná, ráda na to vzpomínám.

 

Během kurzů přišlo hodně aha momentů. Že jsou věci, které zažíváme, pak na ně zapomeneme, dáme je do podvědomí, ale fungujeme na nich. A tak se nám stále opakují. Taky to, jak někdy opravdu hooodně moc chceme něčemu věřit, třeba kvůli tomu, abychom

sami sebe neviděli v něčem v čem nechceme.

 

A potom ty emoce,… ale nakonec velké uf a uvolnění, že je to venku. No bože, tak jo, tak jedeme dál.... Nekonečné ponořování se do sebe a objevování, toho všeho, co tam je.

A že tam toho je hodně. A nakonec vždycky přijde ticho, klid, ….

   

Bylo hezké slyšet i ostatní, jak to máme všichni podobné. Vidět emoce druhých, když člověk vidí a cítí pravdu. Asi bych na těch individuálních sezeních neprošla všechno takhle hezky.

Šlo to na kost :-) To bylo super.

 "Během kurzů nastalo hodně aha momentů. A nakonec vždycky přijde ticho, klid, … "

202286798_4504921539526837_1907185146744828649_n_edited.jpg
Světlana Kluková
www.napisek.cz

ČASTÉ OTÁZKY 

   Je mi nepříjemné, otevírat se před cizími lidmi a ve skupině.   

Práce ve skupině má spoustu přínosů. Uvidíš, že to ostatní mají úplně stejně jako ty. Že zažívají stejné situace, cítí se podobně. Že v tom nejsi sama. Můžou tě inspirovat svými příběhy. A taky poskytnout láskyplnou podporu, kterou si sama zatím dát neumíš. 

Přímá práce s kinesiologickým odblokováním probíhá pouze ve dvojicích, ne před všemi z kurzu. A pokud přece jen nebudeš chtít něco před druhými prožívat nebo ukazovat, můžeš jít stranou nebo do soukromí.

Co když narazíme na něco, co nebudu chtít dělat nebo vědět?

I to se může stát. Nikdo tě nebude k ničemu nutit ani přemlouvat.

Pustíš se jen tam, kam ty budeš chtít.

Nechci, aby se o mých problémech dozvěděli ostatní třeba i mimo kurz.

Bojím se, že mě budou ostatní účastníci semináře soudit.

Hned na začátku si stanovujeme pravidla pro vytvoření bezpečného prostoru. Mezi ně patří i to, že se účastníci zaručují, že “co se v semináři upeče, to se tam taky sní”. Velmi důležitým prvkem naší práce je vytvářet atmosféru otevřenosti, podpory a soucitu. Věříme, že budeš společností ostatních spíše obohacená a pohlazená, dáme si na tom záležet.

Co když se v nějaké emoci zaseknu a nebudu ji moci uvolnit?

Mám strach, že se otevřou témata, která nedokončíme a já odejdu domů “rozhrabaná”.

Uvolnění emocí nemůže nikdo za druhého zařídit. Ale máme za roky práce s lidmi zkušenosti a postupy, jak vám co nejvíc pomoci se otevřít a nechat "těžké" odejít. Obvykle stačí povolit tlak, chvíli počkat, podpořit soucitem a laskavostí a vše se stane samo. 

Během semináře bude dostatek prostoru na vaše dotazy, zpětné vazby, sdílení. Podstatnou součástí naší práce je důkladně "ošetřit" všechny "otevřené rány". Abyste odcházeli domů s pocitem, že všemu rozumíte, všechny vaše emoce jsou přijaté, prostě že vám to dává smysl a jste klidní. 

Pokud se objeví nějaká témata, která by vyžadovala další individuální práci, jsme samozřejmě k dispozici i po skončení semináře.

 "Naučila jsem se víc rozumět svým emocím, poslouchat své tělo,  chovat se k sobě hezky."

Myslela jsem si, že jsem v pohodě a nemám žádný problém. Do kurzu jsem se vlastně přihlásila, protože jsem byla zvědavá a zajímala mě metoda kineziologie.

Nebylo jednoduché podívat se do svého nitra a vypustit to ven, chtít vědět, co mám za problém. Ale vyplatilo se to. Naučila jsem se víc rozumět svým emocím, poslouchat své tělo,  chovat se k sobě hezky. Také chápat druhé lidi, hned vše neodsuzovat.

K Petře mám důvěru a dobře se mi s ní spolupracuje.  Má kurzy moc hezky vedené.

 

Kurzy bych doporučila.

 

Otevřely mi cestu k sobě i druhým, neberu si věci osobně, získala jsem větší sebevědomí, nadhled, také nové přátele, radost ze života. Neřeším tolik nepodstatné věci.

 "Naučila jsem se víc rozumět svým emocím, poslouchat své tělo,  chovat se k sobě hezky."

Snímek obrazovky 2021-08-23 v 17.33.24.png
Olga Valachová
zdravotní sestra

Do kurzu jsem se přihlásila s manželem, abysme společně našli naše podvědomé vzorce a bloky. Z podvědomí vyplulo tolik věcí, o kterých jsem ani netušila, že je uvnitř mám. Skvělé ale je, že se programy daly přepsat.

Bylo těžké otevřeně mluvit o tom, co cítím, ale díky tomu se věci, co jsem řešila, jakoby pročistily. Navíc jsem na kurzech poznala nové úžasné lidi.

Peťa je skvělá, neuvěřitelně klidná :-) Manžel si chválil práci s Martinem,

od něj snesl i konstruktivní kritiku :-)

Petřiny a Martinovy kurzy bych určitě doporučila.

 

Někdy to nebylo jednoduchý, ale je to léčivý... ❤️

 " Z podvědomí vyplulo tolik věcí, o kterých jsem ani netušila... Skvělé ale je, že se programy daly přepsat. "

Lucie Kosáčková.jpeg
Lucie Vyhnálková
pracuje pro Armádu ČR

Do kurzu jsem se přihlásila, protože jsem chtěla  zlepšit nějaké problémy ve vztahu i v pracovní oblasti a uvědomovala jsem si, že je nutná změna v mnoha aspektech života, které s tím přímo i nepřímo souvisí. Očekávala jsem, že mi kurz pomůže s tím pohnout.

 

Dal mi odpověď na mnoho otázek a mnoho dalších vyvolal. Naučila jsem se na ně odpovídat sama, do značné míry. Naučila jsem se být obezřetná k obelhávání sebe sama

a přijímat se tak, jak teď jsem.

 

Před kurzem  jsem měla strach ze sexuální síly, silný blok poddat se muži. Nyní jsem vdaná a máme deťátko, můj vztah je naplňující.

 " Naučila jsem se být obezřetná k obelhávání sebe sama a přijímat se tak, jak teď jsem. "

Barbora Kašparová.jpeg
Barbora Kašparová
Ateliér Potůček

PETRA VYSTAVĚLOVÁ

Nejraději jsem Nikdo a Nic. Prostě Život, který se děje, jak má právě chuť. 

Mám ráda šumění mořských vln a vítr ve vlasech.  Meditativní spočinutí ve stínu stromů doprovázené zpíváním ptáků. Miluju vnitřní ticho a blažený mír, kdy je všechno tak, jak má být ... v souladu s celkem a "Božskou vůlí".

 

Poskytuji individuální a párové terapie, kinesiologické konzultace a pořádám semináře osobního rozvoje. Vedu jógové studio, kurzy jógy a pořádám pobyty. Učím práci s energií a meditace.

 

Pomáhám lidem posvítit si své na stíny a limity a proměnit je v dary. Osvobozuji potlačené. Provázím a podporuji na cestě odkrývání naší společné pravé podstaty, čistého vědomí. Abychom se mohli jednoho dne všichni setkat SPOLU V LÁSCE. 

IMG_20211102_113245_edited_edited.jpg
DSC_4665_edited_edited.jpg

MARTIN VYSTAVĚL

Jsem praktik. Co říkám, jsem vyzkoušel, sám to dlouhodobě dělám a tak si můžu stoupnout za to, že to funguje. Raději než dlouhé vysvětlování, poskytuji možnost si všechno nejprve osahat a prožít, teprve potom vše sdílet a probírat.

 

Baví mě mluvit na rovinu a otevřeně o mých životních zkušenostech. Rád to sdílím s lidmi, kteří se nebojí si na nic nehrát a jsou ochotní si spolu se mnou přiznat, že děláme chyby, učíme se je rozpoznat, nesoudit se za ně a nacházet nové a lepší způsoby jak žít svůj život s větší laskavostí k sobě i druhým.

 

Miluju pocit míru a rovnováhy, který zažívám, když cvičím jógu a tai -chi. Mám vizi světa ve kterém se my všichni začneme chovat jako jeden organizmus. Přestaneme se vyčleňovat a začneme fungovat ve prospěch nás všech.

Tento seminář je třetí částí už pátého opakovaní cyklu úspěšných kurzů: Moje místo na Zemi I. a II. 

Jednotlivé kurzy na sebe navazují, ale není nutné je absolvovat všechny. Každého se lze účastnit zvlášť.

Návazné semináře :

10.12.

Kinesiologie - 3.čakra (stud a pochybnosti, schopnost jít do akce, rozhodnost, vnitřní síla)

leden 2023

Kinesiologie - 4.čakra (odpuštění, přijetí sebe sama, láska, bolest)

FFBE14BF-BC85-4AF4-A1F6-7CBFD2C9A895_1_1
bottom of page