Moje místo na Zemi - cyklus seminářů osobního rozvoje


Jsem moc ráda, že mohu opět tento rok nabídnout cyklus seminářů osobního rozvoje, který je založen na kineziologii a svalovém testování.

Těší mě, že mám kolem sebe partu lidí, které stejně jako mě baví objevovat své podvědomí a slaďovat své životní programy s universálními principy, podle kterých funguje celý vesmír.

Pro celý "tým" :-) není kinesiologie jen metoda, je to způsob našeho života. Je to ochota v každém životním okamžiku vědět celou pravdu. Dotýkat se i citlivých a zranitelných témat našich životů a přetvářet je k větší svobodě a lásce.

Je krásné pozorovat, jak všichni postupně rozkvétáme a uvolňujeme svůj pravý potenciál. Jsme stále šťastnější, žijeme hlubší a plnější vztahy. Samozřejmě nejde vždy všechno hladce, ale našli jsme způsob, metodu, jak se s nerovnováhou rychle vypořádat a vracet do svých životů soulad a lásku.

A to bychom rádi nabídli i vám ostatním. Můžete s námi projít cestu, kterou jsme prošli my a moc nás naučila. Posunout se ve svých životech o kus dál. A zároveň dostat nástroj (metodu a svalový test), jak v tom i nadále pokračovat bez naší pomoci.

Moc se na vás těšíme :-)

Petra

Nikola

Jitka

Olga

Lenka

Martin

Radka

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now