Pravidelné lekce sezóna 2019/2020


Milí,

je tu nová sezóna a jako vždy nějaké změny v zajetých kurzech.

Můj pracovní týden není jen o pravidelných lekcích, mám taky kineziologickou poradnu a víkendové semináře. A loni už začalo být všeho příliš.

Jóga i kineze mě každý den učí, že aby mohl být život v lásce, musí být v rovnováze. A když se kyvadlo zhoupne a rovnováha se naruší, je třeba udělat změnu. Moto zní: "Neustálou změnou k rovnováze" :-D

To mi jde, ale mé okolí to někdy děsí :-D

To byla jen příprava na ... takže... :-D

S některými kurzy už letos nebudu pokračovat. Moc vám děkuji za krásný čas, který jsme spolu strávili a doufám, že jsem ve vás zanechala stopu lásky k józe a jógovému způsobu života.

Některé svitavské lekce jsem předala kolegyni Lence Vystavělové, abyste ve svých kurzech mohli pokračovat. Je to velmi láskyplná bytost, takže věřím, že vám s ní bude určitě moc dobře.

V Litomyšli jsem oslovila lektorky, aby i kurz "babiček", jak vám s láskou říkám, mohl běžet dál. Stejně tak plánovaná lekce ashtangy v pátek odpoledne. Zatím čekám na odpověď, ale udělám všechno pro to, abyste o své lekce nepřišly.

Všem, se kterými se už možná neuvidím posílám vřelé objetí a pusu, byla jsem s vámi moc ráda. Ať je váš život plný lásky a rovnováhy.

A komu by se po mě moc stýskalo, přijďte na jiný kurz,

změna je život ;-)

Takže vzhůru do nové sezóny.

Těším se na vás.

Petra

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now