Lekce hormonální jógy 2019 - Svitavy


Od 12. února 2019 každé úterý 17:30-18:45 hod., Nadace j. Plívy, Svitavy. Konec kurzu 11.6.2019.

Cena 2040,- Kč ( 17 lekcí ). Platba předem.

Je možné uplatnit příspěvek VZP 500 Kč.

V případě zájmu se registrujte zde.

Milé ženy, začíná druhé pololetí a sním nový kurz hormonální jógy. Není to v žádném případě klasická jóga pro svaly a klouby. Ale stojí za to tuto sestavu umět a když je třeba, ji využít. Já sama ji cvičím několikrát týdně. Kromě opravdu ověřených zdravotních účinků vám dodá velké množství energie, šťávu, pocit ženskosti a naučíte se také jemnějí vnímat vnitřní energetické pochody ve svém těle. A také máme každé pololetí alespoň jednu ženu, která otěhotní v průběhu kurzu, i když to předtím třeba tolik nešlo.:-)

Těším se na viděnou

Petra P.

-------------------------------------------------------

Pro ženy od 18 do 99 let :-)

Nácvik vybraných asan a speciálních cviků (mudry a bandhy), dynamických dechových cvičení a relaxací, které probouzejí ženský hormonální systém k optimální činnosti. Podstatou kurzu bude speciální hormonální sestava Dinah Rodriguez, ale také další cvičení z jiných druhů jógy.

Při pravidelném provádění tyto cviky pomáhají při potížích s menstruací, cystami, PMS, bolestmi a natékáním prsou, také jako prevence a zmírnění příznaků menopauzy, podporují možnost otěhotnění. Harmonizují případnou nevyrovnanou funkci vaječníků, ledvin, nadledvinek a štítné žlázy. Zpevňují pánevní dno. Podporují odvádění přebytečné vody z těla, zlepšují metabolismus, a tím i spalování tuků. Také harmonizují psychickou nevyrovnanost spojenou s vylučováním ženských pohlavních hormonů.

S sebou potřebujete podložku, popruh nebo švihadlo a pokud máte méně pružné tělo hodí se 2 jógové bloky.

Součástí ceny jsou materiály k domácímu cvičení.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now