Moje místo na zemi, moje kořeny II. - kineziologie, osobní rozvoj


Kdy: 5.1.2019

Čas: 9:00 - 17:00 hod.

Kde: družina ZŠ Felberova , Svitavy

Cena: 800 Kč


Druhý ze série osmi seminářů praktické kineziologie, které se budou zabývat nejdůležitějšími tématy každé z čaker.


Prozkoumáme podvědomé pozadí ochoty žít a přežít, která je základem, stavebním kamenem pro celý další život a růst. Když je tato ochota oslabena, objevují se problémy zobrazující nechuť k životu, pocit, že život nemá žádný smysl, že je příliš obtížný, nevysvětlitelný strach z vnějšího světa, pocit osamocenosti, nejistoty, nedůvěry a nedostatku podpory, úzkosti, neklid, strach ze změny.

S tímto psychickým pozadím se pojí tělesné potíže jako problémy s váhou, konečníkem, tlustým střevem, kostmi, zuby, nohama, nedostatek fyzické energie, únava, časté nemoci.


Tentokrát bude naším cílem obnovení touhy růst, vyvíjet se, reagovat na svět tak, abychom pro sebe vždy udělali to nejlepší. A další témata první čakry, kterými se budeme zabývat jsou pocit jistoty, bezpečí, strach, láska k našemu tělu jako nejbližšímu životnímu prostoru. Obnovení spojení s tělem, abychom ho vnímali, milovali a vážili si ho bez ohledu na to, jak právě vypadá nebo v jakém je aktuálně stavu. Abychom o něj dokázali s láskou pečovat, ale také náležitě využít všech skrytých sil a schopností, které v něm dřímají.


Lektorka: Petra Poláková

Doplňující informace o metodě a východiscích práce v kineziologii najdete na webu nebo v těchto článcích:


Kinesiologie

Věčná knihovna našeho podvědomí

Můžeme milovat negativní emoce?


This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now