Moje místo na zemi, moje kořeny - kineziologie, osobní rozvoj


Kdy: 10.11.2018

Čas: 9:00 - 17:00 hod.

Kde: družina ZŠ Felberova , Svitavy

Cena: 800 Kč

Registrace do 6.11.2018


První ze série osmi seminářů praktické kineziologie, které se budou zabývat nejdůležitějšími tématy každé z čaker.


Tento seminář bude úvodní. Ukážeme si podstatu práce v kineziologii. Jak se testuje, jak probíhá odblokování. A začneme s některými otázkami týkajícími se první čakry. Další důležitá témata z oblasti kořenové čakry budou řešena v rámci druhého semináře.


Tentokrát prozkoumáme podvědomé pozadí ochoty žít a přežít, která je základem, stavebním kamenem pro celý další život a růst. Když je tato ochota oslabena, objevují se problémy zobrazující nechuť k životu, pocit, že život nemá žádný smysl, že je příliš obtížný, nevysvětlitelný strach z vnějšího světa, pocit osamocenosti, nejistoty, nedůvěry a nedostatku podpory, úzkosti, neklid, strach ze změny.

S tímto psychickým pozadím se pojí tělesné potíže jako problémy s váhou, konečníkem, tlustým střevem, kostmi, zuby, nohama, nedostatek fyzické energie, únava, časté nemoci.


Spolu s druhým seminářem bude naším cílem obnovení chuti do života a touhy růst. Obnovení spojení s tělem, abychom ho vnímali, milovali a vážili si ho bez ohledu na to, jak právě vypadá nebo v jakém je aktuálně stavu. Abychom o něj dokázali s láskou pečovat, ale také náležitě využít všech skrytých sil a schopností, které v něm dřímají.


Lektorka: Petra Poláková

Doplňující informace o metodě a východiscích práce v kineziologii najdete na webu nebo v těchto článcích:


Kinesiologie

Věčná knihovna našeho podvědomí

Můžeme milovat negativní emoce?


This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now