Seminář osobního rozvoje - Pravda nebo lež? - Litomyšl

Kdy: 1.4.2018 (pokračování 29.4., 2.6.2018)

V kolik: 9:00 - 17:00 hod.

Kde: Centrum Spontanea, Litomyšl

Cena : 1000 Kč (jeden den)

Registrace (zde)

Praktický seminář odstraňování podvědomých emocionálních bloků (potlačených pocitů), omezujících podvědomých přesvědčení (vnitřních zákonů), kvůli nimž nedokážeme vnímat sebe sama a svět kolem takový, jaký skutečně je a podvědomých záměrů, které nám znemožňují dosáhnout toho, co chceme.

Budeme pracovat formou emocionálních odblokování ve dvojicích s využitím kinesiologického testu svalového napětí. Ten nám umožňuje se dozvědět pravdu naší duše. Každá lež nebo iluze ( i když není vědomá) nás odvádí od skutečných pocitů a opravdových řešení našich problémů.

Naše opravdové Já (pro někoho duše) je nekonečně milující a moudré. Pokud bychom dokázali žít, komunikovat a vytvářet vztahy z této naší podstaty, byli bychom téměř nepřetržitě spokojení. Bohužel si všichni už od narození (mnohdy i dříve) vytváříme přesvědčení (na základě naší zkušenosti se světem), která naši moudrost zahalují. Některá přesvědčení jsme si vytvořili sami jako ochranu před bolestí, mnoho jsme jich přejali od svého nejbližšího okolí, uvěřili jsme svým rodičům, prarodičům a dalším "učitelům života". Ale oni byli lapeni ve stejných omezujících představách, které nám dnes komplikují život, nedovolí nám naplnit náš potenciál a opravdu milovat sebe sama.

Odblokování znamená vpodstatě návrat ke vzpomínkám na určitou událost, které jsou uložené v našem podvědomí. Máme zde uloženy detailní vzpomínky na jakýkoli okamžik našeho života, i když si ho vědomě nepamatujeme. V průběhu odblokování dojde k prožití potlačených emocí a to nám umožní vidět příběh (situaci, problém) pravdivě. Můžeme pochopit, proč jsme se tentkrát zachovali pro nás nevýhodným způsobem a jak tento model stále ve svém životě opakujeme. Vytvoříme nové řešení, nový přístup, který můžeme nyní vědomě zařadit do svého života.

Na tomto semináři budeme řešit témata pravdy a lži v našich životech. Zda umíme v sobě najít skutečnou pravdu srdce, ne jen "pravdu" našeho ega. Zda je naše pravda rovnocenná s pravdou ostatních lidí, nebo čí pravdě se tedy podřizujeme a proč. Nebo jsme to my, kdo musí mít "pravdu" za každých okolností? Proč říkáme ano, i když cítíme ne? V čem si nejvíc lžeme? Jak je to s naší pravdivou komunikací s ostatními lidmi? A další otázky...

Další informace o metodě emocionálního odblokování a testu svalového napětí najdete zde: Věčná knihovna našeho podvědomí

Lektor: Petra Poláková

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now