top of page
FFBE14BF-BC85-4AF4-A1F6-7CBFD2C9A895_1_1

ONLINE
Partnerské
jednohubky

KAŽDOU LICHOU NEDĚLI

od 17. 4. 2022

19:00 - 20:30 hod.

v aplikaci ZOOM

17. 4.

RESPEKT A MÍR MEZI

"ŽENSKÝM A MUŽSKÝM SVĚTEM"

ZDARMA

1. 5.

ODPOVĚDNOST

"MOJE A TVOJE POLOVINA VZTAHU"

100 KČ ZA PÁR

15. 5.

ZRANĚNÍ VE VZTAHU A 

ODVAHA MILOVAT NAPLNO

100 KČ ZA PÁR

Další témata vzniknou
z vašich potřeb a inspirací.

Vždycky se domluvíme,
co vás zajímá,
co vás pálí
a tomu se budeme věnovat.

29. 5.

ZDRAVÉ HRANICE VE VZTAHU

100 KČ ZA PÁR

12. 6.

LÁSKYPLNÁ INTIMITA

100 KČ ZA PÁR

Pokud nemáte partnera nebo s vámi nechce přijít,
určitě si JEDNOHUBKY neodpírejte. Všichni jsme uvnitř z poloviny muž i žena a tato témata si řešíme také uvnitř sebe sama. "Venku" už se nám jen zobrazují.

DSC05917_edited.jpg

Jsme Petra a Martin Vystavělovi. 

 

Poskytujeme individuální a párové terapie na různá témata.

Pořádáme semináře osobního rozvoje.

DSC06293_edited.jpg

Chceme se s tebou podělit o to, jak řešíme situace v našem životě.

 

Vše co říkáme, sami děláme, a proto jsme si jistí tím, že to funguje.

CO  SE  NA  SETKÁNÍ  BUDE  DÍT?

během 30 minut vám představíme základní obrysy tématu

15- 20 minut sdílení mezi partnery nebo cvičení na dané téma

ve zbytku času sdílení ve skupině, zpětná vazba od nás, odpovědi na vaše otázky,...

NENÍ POVINNOST BÝT VIDĚT NA OBRAZOVCE A SDÍLET VEŘEJNĚ, POKUD NEBUDETE CHTÍT, MŮŽETE BÝT JEN PŘÍTOMNI A POSLOUCHAT (vypnete si kameru a zůstanete si v soukromí).

ČASTÉ OTÁZKY 

   Je mi nepříjemné, otevírat se před cizími lidmi a ve skupině.   

Práce ve skupině má spoustu přínosů. Uvidíš, že to ostatní mají úplně stejně jako ty. Že zažívají stejné situace, cítí se podobně. Že v tom nejsi sám/sama. Můžou tě inspirovat svými příběhy. A taky poskytnout láskyplnou podporu, kterou si sami zatím dát neumíme. 

Co když narazíme na něco, co nebudu chtít dělat nebo vědět?

I to se může stát. Nikdo tě nebude k ničemu nutit ani přemlouvat.

Pustíš se jen tam, kam ty budeš chtít.

Nechci, aby se o mých problémech dozvěděli ostatní třeba i mimo skupinu.

Bojím se, že mě budou ostatní účastníci setkání soudit.

Hned na začátku si stanovujeme pravidla pro vytvoření bezpečného prostoru. Mezi ně patří i to, že se účastníci zaručují, že “co se na setkání "upeče, to se tam taky sní”. Velmi důležitým prvkem naší práce je vytvářet atmosféru otevřenosti, podpory a soucitu. Věříme, že budeš společností ostatních spíše obohacená/ý a pohlazená/ý, dáme si na tom záležet.

Mám strach, že se otevřou témata, která nedokončíme a já zůstanu “rozhrabaná/ý ”.

Uvolnění emocí nemůže nikdo za druhého zařídit. Ale máme za roky práce s lidmi zkušenosti a postupy, jak vám co nejvíc pomoci se otevřít a nechat "těžké" odejít. Obvykle stačí povolit tlak, chvíli počkat, podpořit soucitem a laskavostí a vše se stane samo. 

Během setkání bude dostatek prostoru na vaše dotazy, zpětné vazby, sdílení. Podstatnou součástí naší práce je důkladně "ošetřit" všechny "otevřené rány". Abyste odcházeli s pocitem, že všemu rozumíte, všechny vaše emoce jsou přijaté, prostě že vám to dává smysl a jste klidní. 

Pokud se objeví nějaká témata, která by vyžadovala další individuální práci, jsme samozřejmě k dispozici i po skončení semináře.

KDO JSME

PETRA VYSTAVĚLOVÁ

Nejraději jsem Nikdo a Nic. Prostě Život, který se děje, jak má právě chuť. 

Mám ráda šumění mořských vln a vítr ve vlasech.  Meditativní spočinutí ve stínu stromů doprovázené zpíváním ptáků. Miluju vnitřní ticho a blažený mír, kdy je všechno tak, jak má být ... v souladu s celkem a "Božskou vůlí".

 

Poskytuji individuální a párové terapie, kinesiologické konzultace a pořádám semináře osobního rozvoje. Vedu jógové studio, kurzy jógy a pořádám pobyty. Učím práci s energií a meditace.

 

Pomáhám lidem posvítit si své na stíny a limity a proměnit je v dary. Osvobozuji potlačené. Provázím a podporuji na cestě odkrývání naší společné pravé podstaty, čistého vědomí. Abychom se mohli jednoho dne všichni setkat SPOLU V LÁSCE. 

IMG_20211102_113245_edited_edited.jpg
DSC_4665_edited_edited.jpg

MARTIN VYSTAVĚL

Jsem praktik. Co říkám, jsem vyzkoušel, sám to dlouhodobě dělám a tak si můžu stoupnout za to, že to funguje. Raději než dlouhé vysvětlování, poskytuji možnost si všechno nejprve osahat a prožít, teprve potom vše sdílet a probírat.

 

Baví mě mluvit na rovinu a otevřeně o mých životních zkušenostech. Rád to sdílím s lidmi, kteří se nebojí si na nic nehrát a jsou ochotní si spolu se mnou přiznat, že děláme chyby, učíme se je rozpoznat, nesoudit se za ně a nacházet nové a lepší způsoby jak žít svůj život s větší laskavostí k sobě i druhým.

 

Miluju pocit míru a rovnováhy, který zažívám, když cvičím jógu a tai -chi. Mám vizi světa ve kterém se my všichni začneme chovat jako jeden organizmus. Přestaneme se vyčleňovat a začneme fungovat ve prospěch nás všech.

bottom of page