top of page
DSC_4665_edited_edited.jpg

ONLINE
Mužské večery

JEDNOU ZA MĚSÍC V SUDOU NEDĚLI

od 9. ŘÍJNA 2022

19:00 - 20:30 hod.

v aplikaci MEET

24. 4.

MUŽ JAKO PARTNER

ZDARMA

8. 5.

VZTAH S MAMINKOU

ZDARMA

22. 5.

VZTAH S TATÍNKEM

ZDARMA

5. 6.

MUŽ JAKO TÁTA

ZDARMA

19. 6.

MUŽ JAKO MILENEC

ZDARMA

POJĎME SPOLU
SDÍLET
SVOJE PŘÍBĚHY

A NAJÍT ŘEŠENÍ
TOHO,
CO VÁS TRÁPÍ.

Další témata vzniknou
z vašich potřeb a inspirací.

Vždycky se domluvíme,
co vás zajímá,
co řešíte
a tomu se budeme věnovat.

ČASTÉ OTÁZKY 

   Je mi nepříjemné, otevírat se před cizími muži a ve skupině.   

Práce ve skupině má spoustu přínosů. Uvidíš, že to ostatní mají úplně stejně jako ty. Že zažívají stejné situace, cítí se podobně. Že v tom nejsi sám. Můžou tě inspirovat svými příběhy. A taky poskytnout užitečnou podporu, kterou si sami zatím dát neumíme. 

Co když narazíme na něco, co nebudu chtít dělat nebo vědět?

I to se může stát. Nikdo tě nebude k ničemu nutit ani přemlouvat.

Pustíš se jen tam, kam ty budeš chtít.

Nechci, aby se o mých problémech dozvěděli ostatní třeba i mimo skupinu.

Bojím se, že mě budou ostatní účastníci setkání soudit.

Hned na začátku si stanovujeme pravidla pro vytvoření bezpečného prostoru. Mezi ně patří i to, že se účastníci zaručují, že “co se na setkání "upeče, to se tam taky sní”. Velmi důležitým prvkem mojí práce je vytvářet atmosféru otevřenosti, podpory a soucitu. Věřím, že budeš společností ostatních spíše obohacený a podpořený, dám si na tom záležet.

Mám strach, že se otevřou témata, která nedokončíme a já zůstanu “rozhrabaný ”.

Uvolnění emocí nemůže nikdo za druhého zařídit. Ale mám za roky práce s lidmi zkušenosti a postupy, jak vám co nejvíc pomoci se otevřít a nechat "těžké" odejít. Obvykle stačí povolit tlak, chvíli počkat, podpořit soucitem a laskavostí a vše se stane samo. 

Během setkání bude dostatek prostoru na vaše dotazy, zpětné vazby, sdílení. Podstatnou součástí mojí práce je důkladně "ošetřit" všechny "otevřené rány". Abyste odcházeli s pocitem, že všemu rozumíte, prostě že vám to dává smysl a jste klidní. 

Pokud se objeví nějaká témata, která by vyžadovala další individuální práci, jsem samozřejmě k dispozici i po skončení semináře.

KDO JSEM

DSC_4665_edited_edited.jpg

MARTIN VYSTAVĚL

Jsem praktik. Co říkám, jsem vyzkoušel, sám to dlouhodobě dělám a tak si můžu stoupnout za to, že to funguje. Raději než dlouhé vysvětlování, poskytuji možnost si všechno nejprve osahat a prožít, teprve potom vše sdílet a probírat.

Poskytuju  individuální kinesiologické konzultace a se svojí ženou i partnerské terapie. Pořádáme kurzy osobního rozvoje, pobytové kurzy jógy a vedeme jógové studio.

 

Baví mě mluvit na rovinu a otevřeně o mých životních zkušenostech. Rád to sdílím s lidmi, kteří se nebojí si na nic nehrát a jsou ochotní si spolu se mnou přiznat, že děláme chyby, učíme se je rozpoznat, nesoudit se za ně a nacházet nové a lepší způsoby jak žít svůj život s větší laskavostí k sobě i druhým.

 

Miluju pocit míru a rovnováhy, který zažívám, když cvičím jógu a tai -chi. Mám vizi světa ve kterém se my všichni začneme chovat jako jeden organizmus. Přestaneme se vyčleňovat a začneme fungovat ve prospěch nás všech.

bottom of page