top of page

Nauč se, jak přijmout všechny svoje pocity a bez pocitu viny naplnit svoje potřeby.

Kurz kinesiologie - 2.čakra
(vina, pocity, potřeby)

Jednodenní seminář    sobota  30.4.2022    Svitavy ANAHATA studio

Petra a Martin.jpg

Jsi zmatená a zahlcená svými emocemi? Nerozumíš jim, potlačuješ je nebo tě ovládají? Nebo máš naopak pocit, že nic necítíš, jsi otupělá, apatická, bez radosti ze života , máš depresi? 

Nejsou naplněné tvé potřeby, zatímco ostatní od tebe dostanou, co chtějí? Dáváš jim neustále přednost a nedokážeš s tím přestat? "Nikoho nezajímáš, nikdo se nestará, jak se cítíš a co potřebuješ, tvé okolí se chová sobecky? "

Cítíš se provinile za své emoce, potřeby, touhy, chování, názory, volby? Pochybuješ, jestli na ně máš právo ? Nebo máš ve svém životě lidi, kteří k tobě vysílají, že jsi příčinou jejich emocí, problémů, nesvobody ... a ty se tomu neumíš bránit?

Nedokážeš sama sobě nebo druhým něco odpustit? Pořád se ti některá témata nebo vzpomínky vracejí do života a ty už bys chtěla zapomenout, jenže ti to nejde?

Už jsi z toho všeho UNAVENÁ, FRUSTROVANÁ A ZMATENÁ?

Umíme si to představit, sami jsme si tím prošli. A nejenom my. Ve své praxi ale vidíme, že se všechny tyto věci dají změnit, že se nemusíš déle trápit. 
 

Na tomto semináři tě naučíme

KINEZIOLOGICKÉ SVALOVÉ TESTOVÁNÍ A ODBLOKOVÁNÍ , DÍKY KTERÉMU SE VŽDY RYCHLE A SPOLEHLIVĚ DOSTANEŠ KE SVÝM PODVĚDOMÝM POCITŮM, PŘESVĚDČENÍM A ZÁMĚRŮM, které jsou opravdovou příčinou tvých současných potíží.

 

Kromě toho 

  • dostaneš ty správné informace o tom , jak fungují naše emoce a mysl v daném tématu

  • uvolníš potlačené emoční bloky,

  • přepíšeš některá svá nefunkční nastavení. 

Staň se VĚDOMÝM ČLOVĚKEM, KTERÝ SVOBODNĚ PŘIJÍMÁ A VYJADŘUJE VŠECHNY SVOJE POCITY a rozumí sám sobě.

PŘEVEZMI ZPĚT PLNOU ODPOVĚDNOST za vše, co se ti ve tvém životě děje a NAJDI OPĚT ZDROJ SVÉ SÍLY  zbavený pocitu, že jsi někoho nebo něčeho oběť. 

Obnov svoje právo NAPLNIT SVÉ POTŘEBY A BÝT PŘIJATÁ TAKOVÁ, JAKÁ DOOPRAVDY JSI se všemi svými emocemi.

Najdi SCHOPNOST ODPUSTIT KOMUKOLI COKOLI, PROBUĎ V SOBĚ OPRAVDOVÝ SOUCIT  A POCHOPENÍ a už konečně odlož spoustu zbytečné zátěže, které si neseš ze své minulosti.

DSC05917_edited.jpg

Jsme Petra a Martin Vystavělovi. 

 

Poskytujeme individuální a párové terapie na různá témata.

Pořádáme semináře osobního rozvoje.

DSC06293_edited.jpg

Chceme se s tebou podělit o to, jak řešíme situace v našem životě.

 

Vše co říkáme, sami děláme, a proto jsme si jistí tím, že to funguje.

CO  SE  NA  SEMINÁŘI  BUDE  DÍT?
CO SE NAUČÍŠ?

Naučíš se jak provádět svalové testování a kinesiologické odblokování.

Najdeš podstatu tvého problému, tím že si zvědomíš vzorce chování, které máš uložené v podvědomí.

Prožiješ tři kinesiologická odblokování tvých vzorců týkajících se pocitů, potřeb, viny a odpuštění.

Dozvíš se, jak se liší opravdové pocity od emocí a co s tím, jak s pocity zacházet, abys je nemusela potlačovat nebo odmítat. Porozumíš tomu, jak rozeznat opravdové potřeby srdce od těch z ega a kde se berou závislosti. Pochopíš téma falešné viny, svědomí a odpuštění. 

A na závěr si ve vizualizaci vytvoříš silný emoční otisk výše uvedených témat, který ti usnadní cestu k vysněnému životu.

Kurz je pouze pro 12 účastníků

1 500 Kč

KDY A KDE:

sobota 30. dubna

8:00 - 16:00 hod.

podrobné informace o semináři dostanete emailem po přihlášení

Láska matka a dcera

Je to už delší dobu, co jsem kurz absolvovala. Rozpomínám si, že jsem pořád slýchala od různých kamarádek o Petře, že ta kineziologie, kterou dělá, je super. Tak mi to přišlo, že tam mám jít. Chtěla jsem najít cestu k sobě, k Bohu. Vědět, proč se mi v životě pořád opakují stále podobná témata…spojená s dětma, ve vztahu s manželem, apod.

     

Hned při prvním setkání na mě Petra udělala dojem. Ta otevřenost a atmosféra.

A technika toho, že tělo nikdy nelže se mnou hned rezonovalo.

Velký obdiv za její odvahu být svá. Za tu cestu, kterou jde. Za to, jak naslouchá sobě, ostatním, životu. Jak nás vedla k tomu, abychom ohladili  naše ego. Je to cesta. Petra má velké zkušenosti a je vždycky autentická. Někdy i drsná, někdy i vtipná, ráda na to vzpomínám.

 

Během kurzů přišlo hodně aha momentů. Že jsou věci, které zažíváme, pak na ně zapomeneme, dáme je do podvědomí, ale fungujeme na nich. A tak se nám stále opakují. Taky to, jak někdy opravdu hooodně moc chceme něčemu věřit, třeba kvůli tomu, abychom

sami sebe neviděli v něčem v čem nechceme.

 

A potom ty emoce,… ale nakonec velké uf a uvolnění, že je to venku. No bože, tak jo, tak jedeme dál.... Nekonečné ponořování se do sebe a objevování, toho všeho, co tam je.

A že tam toho je hodně. A nakonec vždycky přijde ticho, klid, ….

   

Bylo hezké slyšet i ostatní, jak to máme všichni podobné. Vidět emoce druhých, když člověk vidí a cítí pravdu. Asi bych na těch individuálních sezeních neprošla všechno takhle hezky.

Šlo to na kost :-) To bylo super.

 "Během kurzů nastalo hodně aha momentů. A nakonec vždycky přijde ticho, klid, … "

202286798_4504921539526837_1907185146744828649_n_edited.jpg
Světlana Kluková
www.napisek.cz

ČASTÉ OTÁZKY 

   Je mi nepříjemné, otevírat se před cizími lidmi a ve skupině.   

Práce ve skupině má spoustu přínosů. Uvidíš, že to ostatní mají úplně stejně jako ty. Že zažívají stejné situace, cítí se podobně. Že v tom nejsi sama. Můžou tě inspirovat svými příběhy. A taky poskytnout láskyplnou podporu, kterou si sama zatím dát neumíš. 

Přímá práce s kinesiologickým odblokováním probíhá pouze ve dvojicích, ne před všemi z kurzu. A pokud přece jen nebudeš chtít něco před druhými prožívat nebo ukazovat, můžeš jít stranou nebo do soukromí.

Co když narazíme na něco, co nebudu chtít dělat nebo vědět?

I to se může stát. Nikdo tě nebude k ničemu nutit ani přemlouvat.

Pustíš se jen tam, kam ty budeš chtít.

Nechci, aby se o mých problémech dozvěděli ostatní třeba i mimo kurz.

Bojím se, že mě budou ostatní účastníci semináře soudit.

Hned na začátku si stanovujeme pravidla pro vytvoření bezpečného prostoru. Mezi ně patří i to, že se účastníci zaručují, že “co se v semináři upeče, to se tam taky sní”. Velmi důležitým prvkem naší práce je vytvářet atmosféru otevřenosti, podpory a soucitu. Věříme, že budeš společností ostatních spíše obohacená a pohlazená, dáme si na tom záležet.

Co když se v nějaké emoci zaseknu a nebudu ji moci uvolnit?

Mám strach, že se otevřou témata, která nedokončíme a já odejdu domů “rozhrabaná”.

Uvolnění emocí nemůže nikdo za druhého zařídit. Ale máme za roky práce s lidmi zkušenosti a postupy, jak vám co nejvíc pomoci se otevřít a nechat "těžké" odejít. Obvykle stačí povolit tlak, chvíli počkat, podpořit soucitem a laskavostí a vše se stane samo. 

Během semináře bude dostatek prostoru na vaše dotazy, zpětné vazby, sdílení. Podstatnou součástí naší práce je důkladně "ošetřit" všechny "otevřené rány". Abyste odcházeli domů s pocitem, že všemu rozumíte, všechny vaše emoce jsou přijaté, prostě že vám to dává smysl a jste klidní. 

Pokud se objeví nějaká témata, která by vyžadovala další individuální práci, jsme samozřejmě k dispozici i po skončení semináře.

 "Naučila jsem se víc rozumět svým emocím, poslouchat své tělo,  chovat se k sobě hezky."

Myslela jsem si, že jsem v pohodě a nemám žádný problém. Do kurzu jsem se vlastně přihlásila, protože jsem byla zvědavá a zajímala mě metoda kineziologie.

Nebylo jednoduché podívat se do svého nitra a vypustit to ven, chtít vědět, co mám za problém. Ale vyplatilo se to. Naučila jsem se víc rozumět svým emocím, poslouchat své tělo,  chovat se k sobě hezky. Také chápat druhé lidi, hned vše neodsuzovat.

K Petře mám důvěru a dobře se mi s ní spolupracuje.  Má kurzy moc hezky vedené.

 

Kurzy bych doporučila.

 

Otevřely mi cestu k sobě i druhým, neberu si věci osobně, získala jsem větší sebevědomí, nadhled, také nové přátele, radost ze života. Neřeším tolik nepodstatné věci.

 "Naučila jsem se víc rozumět svým emocím, poslouchat své tělo,  chovat se k sobě hezky."

Snímek obrazovky 2021-08-23 v 17.33.24.png
Olga Valachová
zdravotní sestra

Do kurzu jsem se přihlásila s manželem, abysme společně našli naše podvědomé vzorce a bloky. Z podvědomí vyplulo tolik věcí, o kterých jsem ani netušila, že je uvnitř mám. Skvělé ale je, že se programy daly přepsat.

Bylo těžké otevřeně mluvit o tom, co cítím, ale díky tomu se věci, co jsem řešila, jakoby pročistily. Navíc jsem na kurzech poznala nové úžasné lidi.

Peťa je skvělá, neuvěřitelně klidná :-) Manžel si chválil práci s Martinem,

od něj snesl i konstruktivní kritiku :-)

Petřiny a Martinovy kurzy bych určitě doporučila.

 

Někdy to nebylo jednoduchý, ale je to léčivý... ❤️

 " Z podvědomí vyplulo tolik věcí, o kterých jsem ani netušila... Skvělé ale je, že se programy daly přepsat. "

Lucie Kosáčková.jpeg