Kinesiologie

Terapie založená na odstraňování podvědomých emocionálních bloků (potlačených pocitů), omezujících podvědomých přesvědčení (vnitřních zákonů), kvůli nimž nedokážeme vnímat sebe sama a svět kolem takový, jaký skutečně je a podvědomých záměrů, které nám znemožňují dosáhnout toho, co chceme. 

Naše opravdové Já (pro někoho duše) je nekonečně milující a moudré. Pokud bychom dokázali žít, komunikovat a vytvářet vztahy z této naší podstaty, byli bychom téměř nepřetržitě spokojení. Bohužel si všichni už od narození (mnohdy i dříve) vytváříme přesvědčení (na základě naší zkušenosti se světem), která naši moudrost zahalují. Některá přesvědčení jsme si vytvořili sami jako ochranu před bolestí, mnoho jsme jich přejali od svého nejbližšího okolí, uvěřili jsme svým rodičům, prarodičům a dalším "učitelům života". Ale oni byli lapeni ve stejných omezujících představách, které nám dnes komplikují život, nedovolí nám naplnit náš potenciál a opravdu milovat sebe sama.

 

Při odblokováních používám kinesiologický test svalového napětí. Je to způsob, jak se dozvědět pravdu naší duše. Každá lež nebo iluze ( i když není vědomá) nás odvádí od skutečných pocitů a opravdových řešení našich problémů.   Odblokování znamená vpodstatě návrat ke vzpomínkám na určitou událost, které jsou uložené v našem podvědomí. Máme zde uloženy detailní vzpomínky na jakýkoli okamžik našeho života, i když si ho vědomě nepamatujeme.  V průběhu odblokování dojde k prožití potlačených emocí a to nám umožní vidět příběh (situaci, problém) pravdivě. Můžeme pochopit, proč jsme se tentkrát zachovali pro nás nevýhodným způsobem a jak tento model stále ve svém životě opakujeme. Vytvoříme nové řešení, nový přístup, který můžeme nyní vědomě zařadit do svého života.   

Individuální sezení trvá 120 minut.

Cena  1300 Kč  za jedno sezení.

V případě dlouhodobější terapie 700 Kč (60 min.).

Kontakt

  • 2 hod

    1,300 Czech korunas

Semináře osobního rozvoje

 Nabídku  seminářů najdete v Kalendáři nebo na Blogu.  

 

Sdílejte

​© 2016 by Anahata Yoga. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now